Kuidas seda lehte kasutada

Tere tulemast Sofi Meedia alalehele

See leht on loodud eesmärgiga aidata ajakirjanikke ja teisi, kes otsivad viimaseid Sofi uudiseid, artikleid ning blogikandeid.

RSS

See leht genereerib uudisvoogu (RSS), mida saad endale tellida klikkides logol, mis näeb välja selline: Sofi uudisvoog uuendab automaatselt sinu uudisvoo lugejat (k.a. mõned e-posti programmid) uute postitustega Sofi lehelt.
Kui sind huvitavad ainult teatud teemad, siis saad neid lihtsalt lugeda ka meie uudisvoo alalehelt.
Juhul kui sa ei tea, mis on RSS, siis saad siit lugeda, mida Wikipedia selle kohta kirjutab. Samuti on olemas palju erinevaid uudisvoogude lugejaid.

Fotod / logod

Kui sa soovid allalaadida meie fotosid või logo(sid), siis saad seda teha klikkides vastava foto või logo peal. Seejärel avaneb uus aken ja sa näed sellest suuremat versiooni. Vajadusel võid fotosid lõigata, suurendada-vähendada. Sofi logo on oluline osa Sofi visuaalsest identiteedist ja seetõttu palume sul seda mitte muuta.

Ajakirjanikele / blogijatele

Pressiteated on osa Sofi uudistest ja on avalikustatud koos blogikannete ja artiklitega uudisvoo alalehel. Kuid võid kasutada kogu infot, mis leidub tervel Sofi lehel. Kogu Sofi lehe sisu, v.a. lepingute näidised, on litsentseeritud vastavalt creative commons license agreement'ile alates info avalikustamise hetkest. Lepingute alalehel asuvad lepingute näidised on Sofi intellektuaalne omand ja nende kopeerimine ning kasutamine ilma eelneva Sofi kirjaliku nõusolekuta on keelatud.