Kindlustus

Sõiduki kindlustamine on nii sinu kui ka ostu finantseerinud Sofi huvides, et võimalikud kahjud saaksid lihtsalt ja kiiresti hüvitatud. Liikluskindlustus on tulenevalt seadusest kõigile kohustuslik. Kallimate sõidukite puhul (tavaliselt üle 6000 euro) soovime enamasti ka kaskokindlustuse olemasolu. Kaskokindlustust ei pruugi me nõuda kogu liisinguperioodiks, vaid siin vaadatakse liisingu jääki. Nii võib juhtuda, et näiteks 5-aastase liisinguperioodi puhul on kaskokindlustuse kohustus esimesed 3 aastat. Loomulikult ei keela keegi sul ise vabatahtlikult ka edaspidi kaskokindlustust osta. Vähegi suurem kahju võib muuta sõiduki kasutuskõlbmatuks või panna remondiarve näol liialt suure koormuse pere-eelarvele. Igakuine liisingumakse sellest kahjuks ei vähene, kui sa ei saa oma sõidukit kasutada.

 

Kaskokindlustus

  • Kaskokindlustus tuleb sõlmida liisingulepingu sõlmimise päeval ja enne sõidukiga liikluses osalemise alustamist.

  • Kindlustuslepingul peab soodustatud isikuks olema Sofi OÜ.

  • Sõiduki kindlustusväärtuseks peab olema sõiduki turuväärtus kindlustuslepingu sõlmimise hetkel.

  • Kindlustuslepingu tüüp peab olema nö koguriski kindlustus ja katma varguse, röövimise, liiklusõnnetuse, tulekahju, vandalismi ja loodusõnnetuse riskid.

  • Kindlustuslepingu omavastutus ei tohi olla suurem kui 320 eurot ning varguse ja röövi omavastutus suurem kui 15% kindlustussummast.

  • Kindlustusleping peab kehtima kogu Euroopas.

  •  

    Nii liiklus- kui ka kaskokindlustuslepinguid aitab sul sõlmida Sofi partner Lõuna Kindlustusmaakler OÜ. Nende spetsialistid aitavad välja valida just sulle sobivaima kindlustusseltsi pakkumise. Samuti haldavad nad kõiki Sofi liisingu kindlustuslepinguid, mistõttu ei ole sul vaja meile eraldi poliisi saata.

  

Sofi poolt aktsepteeritud kindlustusseltsid

 

 

 

Info +372 736 0099