Sofi autoliising


   Intress 9 – 9,9% aastas põhiosa jäägilt

   Liisinguperiood kuni 5 aastat

   Esmane sissemakse alates 10% sõiduki hinnast

   Liisingujäägi varasema tagasimaksega ei kaasne mingeid trahve

 

Sofi autoliising võimaldab sul lihtsalt ja soodsalt osta kasutatud auto autopoest või eraisikult kapitalirendiga. Kapitalirent on liisingu liik, mille puhul jagatakse auto maksumus ja lisanduv intress võrdseteks osamakseteks, mida tasud kokku lepitud perioodi jooksul. Pärast viimase osamakse tasumist saad auto omanikuks.

Kui soovid liisingut oma ettevõttele, siis ka see on enamasti võimalik. Lihtsalt võta meiega otse ühendust ja räägime läbi.

 

  

Lihtsalt ja soodsalt

 

Sofi on paindlik. Seda näitab meie statistika - Sofi kaudu saavad tihti liisingut ka need, kes pangast on saanud mõjuva põhjuseta eitava või ebasobiva vastuse (lisakäenduse nõue) ja ka need, kes töötavad välismaal.

Protsess ise on imelihtne ja mugav:

1. leia omale sobiv auto ning lepi müüjaga kokku auto hind

2. esita meile liisingutaotlus

3. koostame sinu Sofi Krediidireitingu, mis võtab arvesse sinu maksevõimet ja varasemat krediidiajalugu

4. saadame sulle liisingupakkumuse(d), millede hulgast vali endale soodsaim

5. sõlmi liisinguleping ja naudi sõitmist uue autoga  

 

     

Tingimused

 

Sofi poolt finantseeritud liisingute keskmised tingimused:

  • liisingusse sobiva auto maksumus on minimaalselt 2 000 eurot

  • fikseeritud intress alates 9% aastas põhiosa jäägilt (tutvu statistikaga siin)

  • esmane sissemakse alates 10% sõiduki hinnast

  • liisinguperiood kuni 5 aastat

  • liisingujäägi varasema tagasimaksega ei kaasne mingeid trahve ega tule tasuda perioodi lõpuni jäänud intressi

Liisingutaotluse esitamisel koostab Sofi sinu krediidireitingu. Positiivse reitingu saamiseks pead olema vähemalt 21 aastane, sul ei tohi olla aktiivseid maksehäireid ei Sotsiaalse Finantseerimise ega Krediidiinfo maksehäireregistris. Samuti ei tohi sul olla maksuvõlgnevusi. Sinu igakuised sissetulekud ja olemasolevad kohustused peavad võimaldama uue liisingukohustuse võtmist.

Sofi teeb sulle oma liisingupakkumuse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul alates liisingutaotluse esitamisest. Liisingutingimuste määramisel võtame arvesse sinu Sofi Krediidireitingut, varasemat maksekäitumist, sõiduki vanust, esmase sissemakse suurust jms. 

 

 

 

 

Info +372 736 0099

8 324 €

on keskmine Sofi liisingus oleva sõiduki hind.

 

 

28 500 €

on seni kalleim Sofi poolt finantseeritud sõiduk.

Kuidas toimib?

Sofi väljastab sulle liisingu ning haldab kogu protsessi algusest lõpuni. Võtab vastu liisingutaotluse, koostab krediidireitingu ja sõlmib liisingulepingu. Sofi esitab sulle igakuiselt liisinguarveid vastavalt sinu lepingu maksegraafikule. Peale liisingulepingu sõlmimist võib Sofi loovutada lepinguga seotud rahalise nõude mõnele Sofi keskkonnas registreerunud investorile. Sel juhul kanname sinult laekunud raha edasi nõude omanikule. Lepingu lõppedes annab Sofi sulle üle sõiduki omandiõiguse. Makseviivituste korral tegeleb Sofi viivitus- ja vajadusel ka võlamenetlusega.


NB!

Tegemist on finantsteenusega. Palun tutvu teenuse tingimustega ja lepingutega ning vajadusel konsulteeri meie asjatundjatega. Krediidi kulukuse määr on 14,31% järgmistel näidistingimustel: sõiduki hind 10 000 eurot, esmane sissemakse 15%, liisinguperiood 60 kuud, lepingutasu 159 eurot, liisinguvõtja Sofi Krediidireiting B, fikseeritud intress 9% liisingujäägilt aastas, igakuine haldustasu 6 eurot ja igakuine garantiifonditasu 9,27 eurot. Kasutusele võetav liisingusumma on 8500 eurot. Igakuiselt tasumisele kuuluv kuumakse 191,72 eurot ja krediidi kogukulu 11 503,20 eurot. Lepingu liik on kapitalirent ja tasumine toimub igakuiste annuiteetmaksetena. Määra arvutamisel ei ole arvestatud kindlustusmakseid, registreerimistasu ega riigilõive. Vajalik on sõlmida ka liiklus- ja kaskokindlustusleping.