Liisingute ja laenude allfond


   Prognoositav tootlus 7-9% aastas

   Liikmete kapital on tagatud konkreetse varaga

   Soovi korral saad alati oma osakud müüa

23,13 €
A-OSAKU HETKEHIND

14 238 €
LIIKMETE KAPITAL 
7 %
OODATAV TULUSUS, AASTAS

 

 

 
   SOFI RAHASTUSÜHISTU ALLFOND
 LIISINGUD JA LAENUD 
   
   LIIKMETE KAPITAL ALLFONDIS€ 14 238
   
 VABA RAHA ALLFONDIS€ 350
   
 RAHA LIKVIIDSUSFONDIS€ 640
   
 VÄLJASTATUD A-OSAKUID641
   
  ALLFONDI LÜHIKOODSofiRY
   
 
     

 

PÕHITINGIMUSED

 
 Osakute tagasiost Likviidsusfondist JAH 
     
 Liikmetevaheline osakute ost-müük JAH 
     
 Soodustus Sofi teenustelt JAH 
    

   


Liisingud ja Laenud allfondi paigutatud raha laenatakse teistele liikmetele, kes parajasti vajavad uut sõidukit või plaanivad osta kinnisvara.

Sõidukite liising, intressiga 9-11% aastas

Sofi Rahastusühistu laenab läbi Sofi keskkonna oma liikmetele raha sõiduki ostmiseks. See on turvaline rahapaigutamise võimalus, kuna iga laen on tagatud kindla ja likviidse varaga. Sofi liisingu minimaalne esmane sissemakse on 25% sõiduki hinnast, mistõttu on liisinguvõtjal endal arvestatav summa kogutud ja välja käidud. Nagu Sofi kogemus näitab, võtavad inimesed finantskohustusi väga läbimõeldult ning kuna esmase sissemakse raha on liisinguvõtjal olemas, siis püüab ta alati ka oma igakuist maksekohustust ilusti täita, et mitte sissemaksu kaotada. Keegi ei soovi, et talle igapäevaselt oluline liiklusvahend võlgnevuse tõttu maha müüakse. Kallimate sõidukite (maksumus üle 6000 euro) puhul nõuab Sofi Rahastusühistu ka kaskokindlustuse olemasolu. See on eelkõige liisinguvõtja enda huvides, aga ka lisatagatis juhuks, kui sõidukiga peaks juhtuma avarii või see varastatama. Liisingulepingute maksimaalne pikkus on viis

aastat, kuid Sofi kogemus näitab, et inimesed vahetavad sõidukeid siiski tihedamini. Olemasolev müüakse maha, ühistu saab oma raha tagasi ning klient liisib endale uue sõiduki. Täpsemalt Sofi liisingu kohta saad lugeda siit.

 

      

 

Info +372 736 0099

4

aastat on Tartu Hoiu-laenuühistu investeerinud oma hoiustajate raha Sofi liisingulepingutesse. Nende hoiustajad on rahul ja nad jätkavad edukalt Sofi keskkonnas kapitali kasvatamast.

 


NB!

Sofi Rahastusühistu osaku näol on tegemist liikmelisusega ühistus, mitte investeerimishoiuse või fondiga. Sinu investeering ühistu osakutesse ei ole riigi ega kellegi muu poolt tagatud. Osaku väärtus võib aja jooksul nii kasvada kui ka kahaneda. Enne ühistu osaku(te) ostmist konsulteeri kindlasti oma finantsnõustajaga ning tutvu põhjalikult kõigi tingimuste ja võimalike riskidega.  

Osakute eest maksmisel peab raha laekuma sinu isiklikult pangakontolt, mille oled märkinud liikmeksastumise avalduses. Muudelt kontodelt või teiste nimede alt laekunud summad tagastatakse ja osakuid ei väljastata. Samuti kannab Sofi Rahastusühistu osakute müügisummad ainult samale isiklikule pangakontole.

Sofi Rahastusühistu osak ei sobi lühiajaliseks investeeringuks ega spekuleerimiseks. Ära paiguta osaku(te)sse raha, mida võid vajada lähima kuue kuu jooksul.