Sofi Kunstifond


   Prognoositav tootlus 9% aastas

   Soovi korral saad alati oma osakud müüa

   Saad võtta kunstifondile kuuluvat kunsti oma kodu või kontori kaunistamiseks

Sofi Kunstifondi eesmärgiks on kogutud liikmete kapitaliga soetada peamiselt Eesti kunstnike investeerimisväärtusega kunstiteoseid. Loome suurima erakapitalile kuuluva kunstikogu Eestis.

Väärtusliku kunsti omamine on seni olnud võimalik vaid väga jõukatel ja kunstivaldkonnaga hästi kursis olevatel inimestel. Kunstifond muudab kunsti investeerimise lihtsaks ja kättesaadavaks kõigile ja pakub liikmetele lisaks võimalust nautida kvaliteetseid kunstiteoseid kas kodus, kontoris või ametiasutustes.

26,73 €
A-OSAKU HETKEHIND

40 044 €
LIIKMETE KAPITAL 
9+ %
OODATAV TULUSUS, AASTAS

 

 

 
   SOFI RAHASTUSÜHISTU ALLFOND
 Sofi Kunstifond 
   
   LIIKMETE KAPITAL ALLFONDIS€ 40 044
   
 VABA RAHA ALLFONDIS€ 257
   
 VÄLJASTATUD A-OSAKUID1 498
   
  ALLFONDI LÜHIKOODSofiART
   
 ALLFONDI A-OSAKU HETKEHIND€ 26,73
 
 
     

 

SOFI KUNSTIFONDI PÕHITINGIMUSED

 
 Osalus kunstiväärtustes läbi allfondi JAH   
     
  Osasaamine allfondi dividendidest JAH 
     
 Osakute tagasiost allfondi vabadest vahenditest JAH 
     
 Liikmetevaheline osakute ost-müük JAH 
     
 Kunsti hoidmine liikme kodus või kontoris JAH 
    

   


Kunsti väärtus on enamasti ajas kasvav. Keskmiselt on viimase 15 aasta jooksul kasvanud Eesti kunsti hind 9% aastas (Riivo Anton "Kunstiinvesteeringu tasuvus Eesti näitel", Tartu Ülikooli magistritöö, 2012). Kunstiinvesteeringud ei sobi enamasti spekulatiivseteks ega lühiajalisteks tehinguteks, vaid on pikema eesmärgi ja perspektiiviga. Paigutades vabad vahendid kunsti saad hea kapitalikaitse inflatsiooni vastu ja ühiselt tegutsedes ka likviidsuse ning parema tootlikkuse kui seda pakuvad pangahoiused.

Sofi Kunstifondi A-osaku omanik saab võtta endale kuuluvate A-osakute kuni 10-kordses väärtuses kunsti oma koju, kontorisse või ametiasutusse tähtajalisele vastutavale hoiule. Eesmärk on, et allfondile kuuluvat kunsti saaksid liikmed ise nautida ning kasutada ümbruse kaunistamisel, mitte et seda hoitakse kusagil laoruumis, kus keegi sellest osa ei saa. Head kunstiteosed on ainulaadsed ning läbi ühistu tekitame võimaluse, kus rotatsiooni korras saavad neid nautida paljud liikmed, mitte ainult üks jõukas isik.

  

Info +372 736 0099


Kunstifondi A-osaku hinna muutus 

 0,75%
 33,66%


Dokumendid

 


NB!

Allfondi osakute eest maksmisel peab raha laekuma sinu isiklikult pangakontolt, mille oled märkinud liikmeksastumise avalduses. Muudelt kontodelt või teiste nimede alt laekunud summad tagastatakse ja osakuid ei väljastata. Samuti kannab Sofi Rahastusühistu allfondi osakute müügisummad ainult samale isiklikule pangakontole.

Allfond ei ole eraldiseisev juriidiline isik, vaid selle osakud on tinglikult liikmete kapitali suunamiseks ühistus. Allfondi osaku väärtus võib aja jooksul nii kasvada kui ka kahaneda. Enne ühistu allfondi osaku(te) ostmist konsulteeri kindlasti oma finantsnõustajaga ning tutvu põhjalikult tingimuste ja võimalike riskidega.  

Allfondi osak ei sobi lühiajaliseks investeeringuks ega spekuleerimiseks.